דירות דיסקרטיות בירושלים

סקסית ואשת שיחה מרגיעה, מעניקה חווית מסאג' מכל הלב החלום מתגשם בירושלים הבירה! ירושלים מארחות בדיסקרטיות
054-6815549
פרטית למפגש חם של מסאג' מפנק בטעמים המפגש שלך ושלי הוא מהמענגים ביותר ירושלים מארחות בדיסקרטיות
050-5923859

דירות דיסקרטיות בירושלים-סודות שאפשר להסתיר

אף אחד לא מעלה על דעתו שניתן למצוא דירות דיסקרטיות בירושלים, כאשר אתה מבקר בעיר העתיקה לצד השווקים, המבנים בעלי האבו הירושלמית, עם היסטוריה מפוארת, דירה דיסקרטית בירושלים זה הדבר האחרון שאתה מצפה למצוא, הכל כל כך צפוף, הבתים סמוכים אחד לשני ממש, פרטיות זה משהו שקשה למצוא, בעיר השנייה בצפיפות אוכלוסין פר מטר מרובע.

בכל זאת ישנם גברים שמחפשים מקום דיסקרטי בירושלים, אורך החיים השמרני, לחץ יומיומי, וצורך למגע נשי וחם מייצר חלון הזדמנויות לפתיחת מקומות דיסקרטיים בירושלים. הנשים העובדות בתוך הדירות הדיסקרטיות בירושלים מגיעות  בדרך כלל מערים סובבות כמו מודעין, בית שמש ועוד, יש תחושה בעיר שכולם מכירים את כולם, מיזוג התרבויות, ואופן החיים מוסיפים תבלין להווי המקומי. מלונות דיסקרטיים בירושלים כמעט ולא ניתן למצוא, כתבנו יצא לחפש דירות דיסקרטיות הטובות ביותר בעיר, לאחר סריקה של מאגר דירות דיסקרטיות בישראל המופיעות באתר ישראל סקס 365 גלש לקטגוריה דירות דיסקרטיות באזור ירושלים, הדירה האינטימית הראשונה היתה קטנה יחסית, במקום היו שתי נשים מבוגרות, לא היתה מקלחת והתשלום עבור השרות בין החצי שעה עלה כמאה וחמישים שקלים.

הבית הדיסקרטי הבא היה כבר הרבה יותר מפואר, כניסה דיסקרטית, במקום קיבלה אותנו פקידה קבלה חביבה, שהגישה לנו עוגיות, פירות, היא סיפרה לנו על שירות דיסקרטי שניתן לקבל במקום במלוא הפרטיות, שרות מסאג מפנק ומרגיע לכל הגוף, בכל חדר אירוח היה גאקוזי וגם סאונה, דבר שלא מקובל בחדרי אירוח בירושלים, מקומות מפוארים בירושלים גובים בדרך כלל סכומים גבוהים מאוד, עלות מסאג בספא המפואר שביקרנו עלה כארבע מאות שקלים, שירותי מסאג כאלו מתאימים לאלפיון העליון בישראל.

צימר דיסקרטי בירושלים, היה התחנה הבאה זהו אזור הקרוב לבניין כלל בעיר העתיקה באחד המורדות בדרך צדדית, משתרעים על שטח כגודלו של מגרש כדורגל כעשרה מבני עץ, שער ברזל גדול, עם שומר גדול מימדים מפריד בין הכביש הראשי למתחם המפואר והדיסקרטי.

צימרים דיסקרטיים בירושלים הם לא דבר נפוץ כמו מקומות אירוח בצפון, השיטה הנהוגה בצימרים המפנקים היא: לקוח מגיע עם הרכב לשער ומקבל עלון בו מופיעות המטפלות הנמצאות בכל צימר מפנק, הלקוח שבא לקבל שירות עיסוי לשחרור שרירים משלשל כסף לתוך מעטפה ומציין בפני השומר את הצימר בו הוא בוחר לקבל את הטיפול, כאשר הוא מסיים את הטיפול הוא חוזר לשער ונבדק הזמן המדויק שבו שהה הלקוח בחדר, בניגוד למקומות האחרים, כאן התשלום מתבצע לפי מספר הדקות שהחדר הדיסקרטי היה בשימוש.

לסיכום: לכל אחד יש את העדפות שלו ואת התקציב שלו, לכל מקום שרק תלכו, אנו מאחלים לכם הנאה, רגיעהת שחרור הגוף והנפש.תהנו.